INNOVATION | STRATEGY | SERVICE

Про нас

Незалежна група компаній з більш ніж 17-річним досвідом роботи на українському медійному ринку. У складі групи агентства IQ Media, AdHoc Communications, BRIK, BRIK Consulting, а також DSTRСT.

Communications
Agency

Агентство стратегічних і медійних рішень, засноване у 2007 році. AdHoc – член Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), а також член ВРК.

Серед послуг агентства – медіа стратегія, медіа планування, а також медіа buying. Так, наша стратегія містить в собі комунікаційні і креативні рішення та включає аналіз ринку (категорії). А послуги з медіа планування ми реалізуємо з використанням технологій Агентства для формування ефективного медіа спліта.
http://www.adhoc.kiev.ua

Media
Agency

Національне медійне агентство, створене у 2003 році. За час існування IQ Media неодноразово було визнано найбільшим локальним агентством згідно рейтингу ВРК. Зараз це команда кращих медійних експертів, які дійсно люблять свою роботу та щодня реалізують ефективні медійні стратегії для міжнародних і локальних компаній.

Серед головних послуг IQ Media – медіа стратегія, медіа планування, media buying, медіа аналітика та дослідження.
http://iqmedia.com.ua/

Digital Communications
Agency

Комунікаційне агентство, засноване у 2018 році. В особистому заліку DSTRCT десятки комунікаційних та digital-стратегій, сотні контент-планів і тисячі копірайтів та графічних дизайнів. А ще – невичерпний запас креативу, з яким команда досвідчених фахівців щодня готова змусити ваш бренд достукатися до свого споживача.

Серед послуг, що надає DSTRCT Communications Agency – комунікаційні стратегії, дизайн та брендинг, SMM, креатив, комплексні стратегії, advertising, web development, відео.
https://www.dstrct.com.ua/

Consulting
Agency

Консалтингово-тренінгова компанія, заснована у 2012 році. BRIK Consulting зібрав команду професіоналів, яка розвиває й навчає персонал компаній, а також надає консалтингові послуги з підвищення ефективності та результативності бізнесу.

Консультанти BRIK мають досвід реалізації проєктів в сферах телекомунікацій, IT, банківської діяльності, фармацевтики, страхування, виробництва та металургії, агропромислового сектору, ринку FMCG (Food/non Food), автомобільного бізнесу, туризму тощо.
https://www.brikconsulting.com.ua

Marketing Services
Agency

BRIK – комунікаційне агентство у сфері BRAND EXPERIENCE, створене в 2011 році. BRIK - асоційований член МАМІ з 2011 року, а також член Європейської Бізнес Асоціації.

У складі команди агентства – кваліфіковані та досвідчені експерти в області BTL, EVENT, PR, TRADE, PROMO, MICE, котрим завжди вдається втілити розумні комунікаційні рішення, а також донести до кінцевого споживача влучні повідомлення через емоції та відчуття.
http://brik.org.ua/